ÇOCUK HOBİ KURSLARI

  • RESİM: Karakalem - suluboya - guaj - pastel - kuruboya - tual resmi - kolaj ve kavramsal düzeyde verilen iki boyutlu sanat etkinlikleri.
  • HEYKEL: Kil ve kağıt hamuru kullanarak ayrıca origami tekniğiyle yaratıcılık çalışmaları.
  • KARAKTER TASARIMI: Öğrencilerimizin yaş ve beceri düzeyleri gözetilerek,ilgi alanlarına göre karakter çizimi eğitimi alabilecekleri bir program.
  • MODA TASARIM:Öğrencilerimizin hayallerindeki karakteri oluşturduktan sonra desen ve kıyafet çizimlerinde onlara destek olacak bir program.

Bu eğitime 5-12 yaş aralığındaki her küçük sanatçı adayı katılabilir.

Her çocuk kuşkusuz bir takım değerler ve becerilerle var olur. Bu değerleri zenginleştirmek ve donatmak sanatın içerisinde yetişmesini sağlamakla eşdeğerdir. Çocuklarımızın içinde barındırdıkları bu cevher sanatın hangi dalıyla olursa olsun beslenmelidir. Çocukların kendilerini en iyi ifade ettikleri alan ise resim sanatıdır. Çocuklar resim yaparken iç dünyalarını anlatırken aslında yaşıtlarıyla oyun oynamalarındaki enerji ve iletişim paylaşımı kadar doğal ve sıradan bir süreç yaşarlar. Kısacası resim yaptıklarında en yakın arkadaşları ile sohbet eder gibi iletişim kurarlar. Biz sanatçılar olarak küçük ressamların bu becerilerine destek olmak ve aynı zamanda kaliteli bir süreç yaşamalarına vesile olmak amacı ile yola çıktık. Yaklaşık olarak 15 senedir yüzlerce büyük beyinler yetiştirdik. Yetiştirdiğimiz sanatçıların sergi, panel, bienal ve projelerine tanıklık etmek bizleri en mutlu eden değerimizdir.

Shopping Basket